Що треба знати про процентні ставки по депозитах в банках

процентні ставки по депозитах в банках

Всім відомо, що практично всі жителі нашої країни мають можливість вкладати власні гроші в банки під певні процентні ставки по депозитах в банках, таким чином отримуючи певний прибуток. Такого роду операції можуть проводити лише банки. Безпосередньо саме депозитні вклади створюють можливість банкам проводити інші фінансові операції. Варто детальніше проглянути визначення правових відносин між вкладником коштів та безпосередньо банком.

Закон «Про банки» говорить, що депозитний вклад являє собою певну грошову суму, яка вноситься клієнтом в банк в національній чи іноземній валюті. Зберігання грошової суми виконується виключно на договірних засадах та на попередньо узгоджений термін часу. Вкладник спроможний зняти гроші з особистого рахунку у відповідності до умов договору та українського законодавства. Далі ми спробуємо розкрити кращі депозити, а також тонкощі договорів.

Що ж представляє собою додавання депозитів 

Як показує практика, договором визначено, що умови повернення вкладених коштів можуть бути іншими, порівнюючи з додаванням на рахунок. Як показує практика, подібні депозити називають умовними. В будь-якому випадку, умови повинні відповідати чинному законодавству. У разі початкового обговорення терміну додавання на рахунок коштів, подібні депозити називають строковими. В свою чергу, депозити на вимогу – ті, які не включають в договорі певного періоду часу для внесення коштів.

У договорі депозитного вкладу відмічається наступне:

  1. Грошова сума, що надходить чи переводиться з іншого рахунку на депозитний рахунок.
  2. Повна тривалість актуальності договору з банком.
  3. Рівень відповідальності сторін, а також алгоритм передачі зазначеної кількості відсотків.
  4. Можливі умови дострокового припинення виконання договору.
  5. Вид вкладу грошей фізичної або ж юридичної особи.

Тонкощі підбору надійних банків

Завжди складно вибрати банківську установу, куди вкласти гроші на депозит. Сьогодні дане завдання виступає особливо важким, адже таких установ велика кількість. Слід не забувати, що хороші умови надання депозиту пропонують далеко не всі банківські установи. Іноді, пропонуються договори, які мають безліч можливостей внесення корективів, а це не завжди грає на користь клієнта. Вибір прийнятного варіанту, виходячи з відгуків користувачів, виступає досить ефективним. На фінансовому ринку нашої країни, достатньо кваліфікований банк завжди почуває себе як риба в воді. Крім того, він повинен бути там достатньо багато часу. Надійні банківські установи постійно досліджують мінливість ринку. Цікаво для чого все це? В такому випадку клієнт може завжди вкласти гроші на депозитний рахунок на найбільш зручних умовах для себе.

В числі лідируючих банків завжди перебувають надійні представники. База клієнтів таких банківських установ налічує кілька тисяч людей. До кожного клієнта повинен бути індивідуальний підхід. У тому випадку, якщо клієнта цікавлять будь-які питання, служба підтримки завжди повинна бути онлайн. Написавши або зателефонувавши через форму зворотного зв'язку, кожен клієнт надійного банку повинен отримати відповіді на всі питання, що його цікавлять.

Категории: 

Опубликовано 12.06.2020 07:16